Версія для людей із вадами зору

У Києві створили окреме Управління з питань цивільного захисту

22 березня 2018 року, 17:14

22 березня Київська міська рада прийняла рішення про створення Управління з питань цивільного захисту КМДА – за проголосували 78 депутатів. Новий підрозділ буде створений шляхом виділу Управління з питань надзвичайних ситуацій із Департаменту міського благоустрою та займатиметься питаннями безпеки та оперативного реагування на надзвичайні події тощо. Про це зазначив під час доповіді начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій Роман Ткачук.

«Нині в місті існує територіальна підсистема реагування на надзвичайні ситуації, яка складається з ланок, служб і сил цивільного захисту. Загальна чисельність цієї територіальної підсистеми – 11500 осіб. Така велика кількість фахівців потребує компетентного та оперативного управління, матеріально-технічного забезпечення та оснащення. Тож для подальшого розвитку міської системи цивільного захисту – це рішення доволі важливе», – зауважив Роман Ткачук.

Відповідним рішенням Київради також доручено розробити та затвердити в установленому порядку положення та структуру новоствореного підрозділу КМДА.

Відповідне Управління забезпечуватиме реалізацію вимог техногенної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах, які можуть створити реальну загрозу виникнення аварії. Функціонування такого підрозділу обумовлено необхідністю своєчасного оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій, його укриття у захисних спорудах, евакуації життєзабезпечення постраждалих.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua