Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві триває Photo Kyiv Fair 2019

27 вересня 2019 року, 13:22

26 вересня відбулося відкриття масштабного фотоярмарку Photo Kyiv Fair. Як зазначили організатори, протягом трьох днів кияни мають змогу поповнити свою фотоколекцію унікальними світлинами або ж зробити перший крок до її створення.

Цього року Photo Kyiv Fair 2019 пройде на новій локації – у Київській муніципальній галереї мистецтв «Лавра».

Під одним дахом на площі 1500 кв. м об’єднані українські та європейські галереї, культурні інституції, меценати, видавництва і тисячі шанувальників сучасного фотомистецтва.

На ярмарку представлено більше півтисячі фотографій світових та українських фотографів.

Заплановано велику освітню програму, присвячену фотографії та розвитку ринку мистецтва, а також спеціальні виставкові фотопроекти і видавничу секцію.

Галереї, які представлять свої роботи: Галерея 5.6, Abramovych Gallery, Apart11, Galerie Les Noms, Mironova Gallery, «MYPH» Gallery, Pavlovka Gallery, T&K Gallery, TUASHO, Українська вулична фотографія, VASA Project/ArtHouse, Zenko Galler.

«Арт-ярмарок уже втретє стає для Києва знаковою подією, яка сприяє розвитку культурного туризму, підтримці позитивного іміджу міста та його формуванню як європейської культурної столиці. Більше того – для нас важлива побудова комунікації та співпраці, що ми і маємо завдяки Photo Kyiv Fair, – тут немає розділення на нації, а тільки мова культури та мистецтва, задля якої не потрібно говорити іншою іноземною. Саме тому цей проект є важливим для міста: у той момент, коли ми всі намагаємось порозумітися, на допомогу приходить мистецтво», – привітала з відкриттям ярмарку директорка Департаменту культури Діана Попова.

Вона також зазначила, що це унікальна можливість для киян побачити українську фотографію в поєднанні з творами європейських митців.

Вразити киян покликані і спецпроекти «Чорнобильська наречена», «Етюди тіла: фотографічні скульптури» та «Геометрія міста».

Ярмарок триватиме до 29 вересня включно.

Години роботи ярмарку:

  • п’ятниця, 27 вересня: 12:00-20:00;
  • субота, 28 вересня: 12:00-20:00;
  • неділя, 29 вересня: 12:00-18:00.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]