Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці ще дві доби утримуватимуться метеорологічні умови, що сприяють забрудненню повітря

14 серпня 2018 року, 17:32

Із 4 серпня у Києві продовжують спостерігатися метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря. Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.

За даними постів спостереження ЦГО ім. Бориса Срезневського, 13-14 серпня рівень забруднення діоксидом азоту досяг 5 середньодобових ГДК (гранично-допустимих концентрації) у районах площ Бессарабської та Деміївської, вулиці Довженка та проспекту Перемоги. Рівень забруднення формальдегідом досяг 5–7,7 середньодобових ГДК у районах вулиць Попудренка, Довженка, Каунаської; проспектів Оболонського та Перемоги; бульвару Лесі Українки; площ Бессарабської та Деміївської.

Такі метеорологічні умови, за прогнозом гідрометцентру, (денна висока температура, слабкий вітер та нічні затримуючі шари повітря) утримаються у м. Києві ще у найближчі дві доби.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]