Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві вже «оцифрували» понад 200 тисяч дерев

25 січня 2024 року, 11:22

У Києві триває робота з наповнення онлайн-мапи дерев, що перебувають на балансі міста. Станом на 25 січня у столиці «оцифровано» понад 203 тисячі зелених насаджень. Про це повідомив заступник голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів.

«Створення і наповнення онлайн-мапи дерев – це не тільки крок до відкритості даних, але і можливість провести чітку інвентаризацію міських зелених насаджень. Цей ресурс допоможе зрозуміти, скільки дерев у столиці, в якому стані вони перебувають. Ідеться про всі балансові території міста – а отже як про вуличні насадження, так і дерева, що ростуть у парках і скверах», – зазначив Володимир Прокопів.

За словами директора Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександра Возного, наразі «оцифровані» всі дерева вздовж вулиць десяти районів столиці. У деяких районах робота повністю завершена також і в парках та скверах.

«Зараз наші колеги з комунальних підприємств закінчують «оцифровувати» дерева в парках та скверах столиці. Чудові результати маємо в Деснянському районі, де робота з наповнення карти вже повністю завершена. Також гарні результати показують Солом’янський, Святошинський та Дніпровський райони – там наповнення майже завершене», – сказав Олександр Возний.

Він відзначив, що паралельно з наповненням карти йде робота з відповідними структурними підрозділами КМДА та правоохоронними органами щодо безпечного оприлюднення ресурсу для широкого кола користувачів.

Нагадаємо, онлайн-мапа міститиме фотографію кожного «оцифрованого» дерева, інформацію про його місцезнаходження, вид, діаметр стовбуру та висоту. Ресурс розробили Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА спільно з КП «ГІОЦ».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]