Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві вже понад 1000 водіїв оформили абонементи на муніципальне паркування

22 травня 2026 року, 11:52

Понад 1000 водіїв у столиці вже скористалися сервісом місячних абонементів на муніципальне паркування, який доступний у застосунку Київ Цифровий. Про це повідомляють у КП «Київтраспарксервіс».

Сервіс дозволяє водіям користуватися муніципальними паркувальними майданчиками без щоденної погодинної оплати та суттєво економити на регулярному паркуванні в місті.

Такі абонементи запроваджені для того, щоб зробити користування паркувальним простором столиці більш зручним, прозорим і передбачуваним для водіїв.

Для платників податків у Києві діє спеціальна пільгова вартість абонемента – 1499 гривень на місяць. Оформити підписку можна онлайн у кілька кліків без необхідності відвідувати сервісні центри чи друкувати паперові документи.

У комунальному підприємстві зазначають, що впровадження системи абонементів сприяє впорядкуванню паркувального простору столиці, зменшенню кількості неоплачених паркувань та розвитку сучасних цифрових сервісів для киян.

Нагадаємо, сервіс підписки на паркування у форматі пільгових місячних абонементів у столиці запрацював наприкінці квітня. Детальніше про умови оформлення та користування сервісом – за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/news/dlya_platnikiv_podatkiv_u_kiyevi_zapuskayut_pidpisku_na_parkuvannya_z_90-yu_znizhkoyu_infografika/.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]