Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві з 5 липня вводитимуть обмеження руху вантажівок у зв’язку зі спекою

04 липня 2023 року, 18:16

У столиці з 5 липня вводитимуть обмеження руху великовагових транспортних засобів при температурі повітря більше +28ºС. Зокрема, через перевищення денної температури повітря понад +28°С з 10:00 до 22:00 обмежуватимуть в’їзд та пересування містом великогабаритного автотранспорту вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн.

Про це інформує Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Такі обмеження запроваджені розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 7 липня 2012 року № 1173 «Про обмеження руху великовагового автотранспорту на вулицях і дорогах м. Києва у зв’язку з підвищенням температури повітря».

Департамент звертає увагу, що контроль за дотриманням водіями великовагових транспортних засобів обмеження руху вулично-дорожньою мережею здійснює Управління патрульної поліції у м. Києві.

Просимо усіх водіїв поставитися з розумінням до вимушених тимчасових незручностей.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]