Версія для людей із вадами зору

У Києві з вікна багатоповерхівки викинули кішку з кошенятами. Відкрито кримінальне провадження

15 травня 2021 року, 19:39

14 травня, у п’ятницю, у Деснянському районі міста Києва кішку та її 4х кошенят викинули з вікна багатоповерхівки. Деснянське управління поліції ГУ Національної поліції в місті Києві разом з фахівцями КП «КМЛВМ» працюють задля доведення справи до суду. Про це повідомили у комунальному підприємстві «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Від отриманих травм кішка та троє кошенят загинули на місці. Одне кошеня вижило та знаходиться у вкрай важкому стані. Ще одне кошеня знайшли в квартирі під час проведення слідчих дій.

Наразі співробітниками поліції проводяться слідчі та розшукові заходи в межах відкритого кримінального провадження за статтею 299 Кримінального Кодексу України (жорстоке поводження з тваринами). Такий злочин карається ув’язненням терміном від п’яти до восьми років.

Спеціалісти КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» проводять дослідження трупів загиблих тварин. Висновки експертизи будуть передані правоохоронним органам.

Наразі працівниками поліції вирішується питання про підозру особі, яка вчинила злочин.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua