Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві зміцнюють 112 бригаду територіальної оборони столиці та запрошують добровольців на щотижневі навчання

01 грудня 2021 року, 13:07

У 2021 році Департамент муніципальної безпеки КМДА підготував проєкт міської цільової програми «Захисник Києва» щодо муніципальної підтримки територіальної оборони столиці на наступні три роки. На цьому наголосив під час виступу на засіданні Колегії КМДА директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук.

Він нагадав, що в серпні цього року в Києві вперше були проведені масштабні навчання територіальної оборони, під час яких було відпрацьовано взаємодію бригади та штабів територіальної оборони районних в місті Києві державних адміністрацій. Щомісяця бригада територіальної оборони проводить практичні заняття з бойовою стрільбою – «Єдині стрілецькі дні». Майже щовихідні резервісти територіальної оборони збираються для підготовки на добровільній основі, де інструктори з бойовим досвідом проводять для них практичні заняття.

«Завдяки активній підготовці кількість резервістів бригади збільшилася майже вдвічі, але в бригаді продовжують роботу і залучають все більше добровольців, враховуючи досить напружену ситуацію на кордонах нашої держави. Адже чим більше киян знатимуть основи національного супротиву, тим менше шансів у потенційного ворога», – сказав Роман Ткачук.

У зв’язку з цим на Колегії було визначено напрями залучення КМДА до справи розвитку територіальної оборони столиці. Зокрема, буде активізовано роботу щодо підбору приміщень комунальної власності для розміщення підрозділів окремої бригади територіальної оборони столиці. Головам районних в місті Києві державних адміністрацій поставлено завдання щодо їх безпосереднього залучення до організації та забезпечення підготовки батальйонів територіальної оборони районів міста Києва. Сплановано провести інформаційну роботу серед працівників підприємств комунальної власності щодо вступу до підрозділів територіальної оборони столиці.

Також в умовах перманентної збройної загрози з боку РФ важливим напрямом діяльності Департаменту муніципальної безпеки є забезпечення цивільного захисту населення. Департамент спільно з представниками Головного управління ДСНС України у м. Києві та комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація» постійно перевіряють санітарно-технічний стан, комплектування та відповідність вимогам споруд подвійного призначення, найпростіші укриття та сховища.

На сьогодні районними в місті Києві державними адміністраціями сплановано використання 514 сховищ, 4415 споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів чисельністю: 3687 цокольних та підвальних приміщень, 409 підземних автопаркінгів, 272 підземних переходи, 47 підземних приміщень метрополітену.

«Тільки об’єднавши зусилля Збройних Сил України, місцевих органів влади та патріотично налаштованих мешканців столиці можливо створити реальну територіальну оборону», – завершив виступ директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]