Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У листопаді аудитори попередили порушень на 1,3 млн грн

14 грудня 2017 року, 11:53

Протягом листопада Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту проаналізував тендерної документації на загальну суму 1897,4 млн грн. У січні-листопаді 2017 року її проаналізовано на 15577,8 млн грн. Про це з посиланням на оперативні дані повідомляє перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. За його словами, при цьому вдалося попередити порушень на 60,1 млн грн.

«У листопаді заощаджено для бюджету міста Києва у вигляді повернутих коштів, зменшення ціни закупівель, коригування кошторисів на ремонт, коригування актів виконаних робіт на суму 15 млн грн. У січні-листопаді 2017 року для бюджету вдалося заощадити 278,6 млн грн», – підкреслив він.

Крім того, за минулий місяць спеціалісти Департаменту провели 4 внутрішніх аудити на підприємствах, установах та організаціях комунальної форми власності Києва. За їх результатами встановлено порушень на суму 3,6 млн грн. У січні-листопаді поточного року аудитів провели 58 на 387,3 млн грн. Було притягнено до дисциплінарної та матеріальної відповідальності 1 особу, у той час як за січень-листопад 2017 року – 25 осіб.

За словами директора Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту Оксани Колтик, Департамент приділяє значну увагу моніторингу врахування наданих рекомендацій за результатами аудитів, а також дослідженню економічного ефекту від їх реалізації.  

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]