Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У міському застосунку «Київ Цифровий» запустили святковий сервіс – «Таємний поштарик»

20 грудня 2022 року, 13:34

У міському застосунку «Київ Цифровий» запустили святковий сервіс – «Таємний поштарик», що має на меті об’єднати киян і додати підтримки кожному на свята. Команда розповіла, як долучитися до новорічного обміну вітаннями через міський застосунок.

Щоб скористатися сервісом, необхідно завантажити останню версію застосунку та натиснути в сервісах: Таємний поштарик ⟶ Створити поштівку. Потрібно вибрати таємний псевдонім і відправити привітання. Після цього система генерує поштівку зі святковою ілюстрацією та мелодією «Щедрик».

Кожен містянин зможе створювати до 10 поштівок щодня. Привітання перевірятимуть модератори, аби тексти не мали порушень законодавства України. Після модерації за принципом «Таємного Санти» поштівки надходитимуть випадковим користувачам. Коли користувач отримає поштівку, він зможе поділитися нею в соцмережах – кожне привітання буде унікальним.

Таємний поштарик триватиме з 20 грудня до 14 січня. Усі користувачі, які поділяться поштівками в соцмережах та вкажуть хештег #kyivdigital, візьмуть участь у розіграші 25 торбинок світла, що містять світловідбивний шопер, флікер і ліхтарик.

«Київ Цифровий» – застосунок, що об’єднав головні міські сервіси та адаптував їх до умов воєнного стану. Оновлений «Київ Цифровий» із сервісом Таємного поштарика можна завантажити в App Store або Google Play.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]