Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» 14 липня стартує клуб українського мовлення

13 липня 2022 року, 13:41

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» стартує розмовний клуб українського мовлення. Перша зустріч відбудеться 14 липня о 18:00 у книгарні «Сяйво книги». Про це повідомляє КП «Міський магазин».

Зустрічі планують проводити щотижня. Участь безкоштовна.

«Якщо ви бажає вивчати українську мову самостійно, без допомоги учителя, хочете побороти в собі мовленнєвий бар’єр, страх спілкуватися українською, тільки починаєте говорити українською і шукаєте підтримки, відчуваєте нестачу розмовної практики, бажаєте розвинути навички спілкування у процесі розмовних тренувань, хочете відпочити, відволіктися, корисно й цікаво провести час в українськомовному середовищі, долучайтеся до розмовного клубу», – ідеться у запрошенні.

Зустрічі проводитиме Світлана Лукач — кандидатка педагогічних наук, доцентка. Організатори просять охочих взяти участь у події повідомити про намір долучитися до клубу.

Нагадаємо, книгарня «Сяйво книги» працює за адресою: вул. Велика Васильківська, 6. У приміщенні книгарні розташоване укриття, яким можуть скористатися всі містяни під час повітряної тривоги.

Муніципальна книгарня «Сяйво книги» є структурним підрозділом КП «Міський магазин», який підпорядковується Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]