Версія для людей із вадами зору

У Подільському районі реконструюють дитячий садок № 88

03 серпня 2016 року, 11:55

У Подільському районі на вул. Копилівській, 8 реконструюють будівлю дошкільного навчального закладу № 88 із метою створення належних умов для навчання та виховання дітей. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

Замовником робіт визначено КП «Спецжитлофонд». Підприємство має визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, а також розробити та затвердити проектну документацію.

Фінансування робіт із реконструкції буде здійснюватися в межах показників, передбачених Програмою економічного та соціального розвитку м. Києва на 2016 рік.

Крім того, Департаменту будівництва та житлового забезпечення доручено надати інвестиційні пропозиції для включення робіт до програм економічного і соціального розвитку Києва на 2017 та наступні роки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua