Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Пуща-Водицькому психоневрологічному інтернаті відремонтували будівлі, які були пошкоджені обстрілами росіян у березні

04 жовтня 2022 року, 17:12

У березні ракета із російської реактивної залпової системи влучила на територію Пуща-Водицького психоневрологічного інтернату. Внаслідок обстрілу було пошкоджено господарські будівлі та морг, які відновила благодійна організація Global Empowerment Mission. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда. 

«За день до того обстрілу було евакуйовано більше 300 підопічних закладу і, на щастя, ніхто не постраждав. Тоді було пошкоджено кілька господарських будівель, які потрібно було відновити до настання холодів. У липні ми вперше зустрілися з Global Empowerment Mission. А сьогодні завдяки їхній допомозі пошкоджені споруди вже відремонтовано. Силами фонду було відновлені слюсарна майстерня, морг, теплиця, замінено вікна та перекрито пошкоджений дах на житлових корпусах. Все це було зроблено за місяць, без зайвих слів», – зазначила Марина Хонда. 

Представник благодійного фонду GEM Андрій Негрич зазначив, що фонд готовий і надалі працювати над відновленням пошкоджених об’єктів у Києві. В Україні вони вже відновили більше 20 об’єктів, серед яких є школи та амбулаторії. На відновлення Пуща-Водицького психоневрологічного інтернату фонд витратив більше одного мільйона гривень. 

 

Довідково.

Глобальна місія розширення прав і можливостей є некомерційною організацією, заснованою в 2011 році як перша відповідь на глобальні катастрофи.

Організація працює в якості першого відповідача для ліквідації наслідків стихійних лих, усуває розрив між першим реагуванням і розвитком, а також впроваджує практику для забезпечення сталого розвитку.

На сьогодні GEM підтримує місії у 40 країнах. В Україні організація займається як постачанням гуманітарної допомоги, так і відновленням об’єктів інфраструктури, які постраждали внаслідок бойових дій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]