Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У рамках проєкту «Академ.Сіті» делегація з Києва відвідала найбільший у Німеччині технопарк «Адлерсхоф»

10 грудня 2021 року, 11:17

Вивчення досвіду роботи науково-технологічних парків «Адлерсхоф» та «Берлін-Бух», двосторонні зустрічі з посадовими особами сенату Берліна та керівництвом наукового парку, участь у семінарах та диспутах – такою була програма перебування офіційної делегації зі столиці до Берліна. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

«Співпраця між Києвом і Берліном є стратегічно важливою для нас. Столиця зацікавлена у розширенні партнерства на всіх рівнях. Упевнений, такий обмін досвідом дозволить втілити у проєкті «Академ.Сіті» найкращі ідеї інноваційного парку Німеччини. Наступний етап – підписання Меморандуму між НАН України та КМДА зі створення науково-технологічного парку у Святошинському районі столиці», – зазначив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Він додав, що столиця всебічно підтримує проєкт зі створення у столиці технопарку за аналогією «Берлін-Адлерсхоф» і вже працює робоча група із залученням фахівців, причетних до його реалізації.

«Глобальна мета – створити у Києві науково-технологічний парк «Академ.Сіті», і німецькі колеги нам у цьому всебічно допомагають. Проєкт підтримують Міністерства освіти і науки України та Німеччини, реалізує – «Київський академічний університет» та більше десяти інститутів НАН України в тісній співпраці із технопарком «Берлін Адлерсхоф» та університетом ім. Гумбольдта», – повідомив заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Анатолій Баган.

Візит до Німеччини організувало та супроводжувало Управління міжнародних зв’язків апарату КМДА.

Довідково.

Технопарк «Берлін Адлерсхоф» – це наукове містечко в Німеччині, відоме у всьому світі. Із розвинутою інфраструктурою, 16 дослідницькими інститутами, тисячею технологічних компаній, підтримкою різноманітних стартапів та інновацій, де працюють понад 22 тис співробітників компаній і наукових установ та навчаються близько 6,5 тисячі студентів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]