Версія для людей із вадами зору

У рамках ремонту Південного мостового переходу змонтовано 3 нові конструкції деформаційних швів

10 травня 2019 року, 14:15

У режимі 24/7 тривають роботи з капітального ремонту 6 деформаційних швів на естакаді Південного мостового переходу. Як інформують у КК «Київавтодор», дорожники вже завершили розбирання конструкцій всіх 6 швів.

Наразі змонтовано 3 нові конструкції деформаційних швів і проводяться роботи з їх армування. Інші три деформаційні шви знаходяться у стадії монтажу.

Також ні на день не припиняються роботи на мосту Метро через Русанівську протоку, де дорожники проводять роботи з влаштування бортового каменю, монтажу і армування деформаційних швів, ремонту прогонових будов тощо.

Тривають у столиці й інші ремонтні роботи доріг. Зокрема, на вулиці Івана Федорова дорожники влаштовують нові інженерні мережі, встановлюють нове освітлення, ремонтують тротуари і укладають на них нове покриття з ФЕМів особливої кольорової гами.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua