Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У результаті обшуків у Департаментах КМДА вилучено документацію 20-річної давнини

10 вересня 2021 року, 9:30

У результаті обшуків у Департаменті економіки та інвестицій та в Департаменті земельних ресурсів слідчими Головного слідчого управління ДБР вилучено документацію, яка стосується діяльності структурних підрозділів КМДА в період з 2002 до 2007 року.

Обшуки проводилися відповідно до ухвали Печерського районного суду міста Києва «з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб».

Працівники департаментів надали усю необхідну інформацію та співпрацюють зі слідством, відкриваючи інформацію 20-річної давнини.

Проте, вкотре звертаємо увагу, що публічні виступи правоохоронців дещо розходиться із їхніми реальними діями.

У КМДА переконані, що учорашня «акція» правоохоронців – продовження системного тиску на міську владу, спроби дестабілізувати роботу міста та створення негативного іміджу столичної адміністрації.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]