Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

У роботу нічних тролейбусів № 92Н, № 93Н, трамваїв № 14, № 18 вносяться тимчасові зміни

05 січня 2018 року, 13:41

У ніч проти 6 січня, з 1:20 до 5:05, вносяться зміни в роботу нічних тролейбусних маршрутів № 92Н і № 93Н у зв’язку з виконанням тросових робіт контактної мережі на тролейбусній лінії на перетині просп. Перемоги та вул. Д. Щербаківського. Про це повідомили в КП «Київпастранс».

На вказаний період рух тролейбусів маршруту № 92Н організовано за трасою:

  • залізничний вокзал «Південний» – просп. Перемоги – вул. Довженка – вул. О. Теліги – вул. Мельникова – вул. Оранжерейна – вул. Дорогожицька – вул. Вавілових – вул. А. Щусєва – вул. Стеценка – Інтернаціональна площа – вул. Гречка – вул. В. Порика – просп. Свободи»;
  • із проспекту Свободи: вул. В. Порика – вул. Гречка – Інтернаціональна площа – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Мельникова – вул. В. Чорновола – просп. Повітрофлотський – залізничний вокзал «Південний».

Маршрут № 93Н із 1:20 закривається.

Також вносяться зміни в роботу трамваїв маршрутів № 14 і № 18. Зокрема, 7 та 8 січня зазначені трамваї курсуватимуть із інтервалом руху 30 хв. у зв’язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на каналізаційному колекторі на розі вулиць Глибочицької і Татарської.

Нагадаємо, що на час святкування Різдва та проведення культурно-мистецького проекту «НеоРік на Софії» вносяться додаткові зміни в роботу наземного громадського транспорту. Столична підземка у різдвяну ніч працюватиме на 3 години довше.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13