Версія для людей із вадами зору

У Шевченківському районі встановлять дві меморіальні дошки

26 липня 2021 року, 16:54

У столиці встановлять меморіальні дошки на честь історичних зв’язків України і Швейцарії, та видатного історика-києвознавця, письменника та журналіста Ковалинського Віталія Васильовича. Підписане розпорядження КМДА № 1634.

Зокрема, меморіальну дошку на честь історичних зв’язків України і Швейцарії встановлять на фасаді будівлі, де у 1903-1910 роках було розміщено перше консульство Швейцарії в Києві, на вул. Пушкінській, 45/2.

Меморіальну дошку на честь видатного історика-києвознавця, письменника та журналіста Ковалинського Віталія Васильовича встановлять на фасаді будинку № 2 на Георгіївському провулку в Шевченківському районі, де він жив упродовж 20 років (1964-1984 рр.)

Витрати, пов’язані з виготовленням та встановленням вказаних меморіальних дошок, буде профінансовано за позабюджетні кошти.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua