Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столичних парках і скверах встановили рамки-розпилювачі

29 червня 2022 року, 15:36

Щоб спекотне літо в місті було комфортнішим, у київських парках і скверах уже встановлено перші рамки-розпилювачі.

«Наше життя вже ніколи не буде таким, як раніше, проте ми можемо додати йому трохи затишку. Тож, як і в попередні роки, встановлюємо рамки-розпилювачі в різних районах столиці. Вони допомагають  комфортніше переносити спеку в місті, наприклад, гуляти Хрещатиком чи відпочивати з дітьми у парку «Перемога» чи  «Відрадний». А в Дарницькому районі в парку «Позняки» встановили конструкції у вигляді птахів – такі рамки помітні здалеку», – зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Загалом у місті буде встановлено близько 20 рамок. Перші конструкції, які дарують бажану прохолоду, з’явилися в парках «Відрадний», «Деснянський», «Молодіжний», «Позняки», «Перемога», у спортивно-оздоровчому парку на вул. Шумського, сквері на вул. Мартиросяна, а також на вул. Хрещатик. Сьогодні монтують таку рамку в Голосіївському парку імені Максима Рильського. 

У найближчий час рамки будуть встановлені в парках «Куренівський», «Інтернаціональний», «Орлятко», «Аврора», ще одна – в парку «Перемога», в парку Слави, у сквері на перетині просп. Оболонський та вул. Маршала Тимошенка, сквері на площі Щекавицька та у сквері ім. Кошиця.

Нагадаємо, що через підвищену спеку КО «Київзеленбуд» та районні УЗН продовжують полив зелених зон. Дорожники поливають вулиці, насамперед магістралі та дороги районного значення, на яких рухається найбільше вантажного транспорту.

Рамки-розпилювачі у столичних парках

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]