Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столичному зоопарку для рисей облаштували вольєр із умовами, наближеними до природних

23 вересня 2022 року, 12:24

Рисі столичного зопарку Рікі та Лола відтепер мешкають у новому великому вольєрі. Працівники Київзоо власними силами облаштували для них експозицію площею 600 кв. м із умовами, наближеними до природних. Про це повідомляє КП «Київський зоопарк».

Так, для комфорту тварин на острові звірів облаштували зелені насадження, різні види ґрунту, висотну структуру із різнорівневими платформами. За інформацією фахівців, завдяки теплому і красивому плямистому хутру рисі вправно ховаються серед дерев, кущів та у «спостережних пунктах» на висоті.

Між іншим, рисі столичного зоопарку включені до Європейської програми збереження рідкісних видів. Тому головна задача Київзоо – забезпечити їм природні умови і дати відвідувачам можливість побачити типову рисячу поведінку.

Нагадаємо, що влітку тут також відкрили новий авіарій для пернатих мешканців водно-болотних угідь, облаштували окремий зелений острів для родини 6 мавп капуцинів і окремі зелені острівці – для лемурів варі.

Продовжує працювати в зоопарку і Центр відновлення та реінтродукції, де за Програмою з відновлення рідкісних і зникаючих видів наприкінці серпня  народились червонокнижні європейські хом’ячата, які незабаром попрямують у дику природу.

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]