Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці демонтували майже 30 незаконних ялинкових базарів, найбільше – у Деснянському і Дарницькому районах

30 грудня 2021 року, 15:24

У Києві від старту продажу новорічних дерев вже демонтували майже 30 нелегальних ялинкових базарів. Найбільше таких локацій виявили та прибрали у Деснянському і Дарницькому районах столиці. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Крім щоденної роботи, останні два тижні інспектори благоустрою активно перевіряли незаконні ярмарки з продажу хвойних дерев. Поки одні підприємці працюють у правовому полі, інші обходять закон та своїми діями наносять шкоду Києву. Крім того, що такі точки розміщені без дозволів, на них торгують ялинками невідомого походження та залишають купи сміття. Від старту продажу новорічних дерев фахівці з демонтажів КП «Київблагоустрій» прибрали близько 30 таких локацій», – прокоментував Тимур Ткаченко.

Він додав, що майже 200 офіційних ярмарків із продажу новорічних дерев працюватимуть у столиці до 31 грудня включно. Обрати найзручнішу для вас локацію можна на мапі: https://cutt.ly/rUbkKSn.

Нагадаємо, що з 4 січня почнуть працювати 15 пунктів утилізації зрізаних хвойних дерев.

Закликаємо бути свідомими та здавати вже непотрібні ялинки до пунктів утилізації. Так новорічне дерево отримає друге життя та принесе користь зеленим насадженням столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]