Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці розпочали капітальний ремонт вулиці Ентузіастів, яку не оновлювали 40 років (+фото)

15 грудня 2021 року, 9:33

На Русанівці стартувало масштабне оновлення вул. Ентузіастів. Це перший капітальний ремонт з 1981 року. Про це повідомив в.о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко.

«Вулиця Ентузіастів уже почала перевтілюватися. Нині прокладаємо новий колектор дощової каналізації діаметром 600 мм, аби дорогу не підтоплювало. Згодом посилимо основу проїжджої частини – піщано-щебеневу подушку. Також на вулиці влаштують три шари асфальтового покриття площею 23,5 тис. кв. м», – розповів Олександр Федоренко.

За його словами замість старого асфальту на тротуарах влаштують покриття з бруківки (ФЕМ) площею 20 тис. кв. м. А щоб авто не паркувались на пішоходних доріжках – встановлять антипаркувальні стовпці. Водночас, для машин облаштують паркомісця. Для них передбачено інший тип покриття – колота бруківка.

«Також на вулиці Ентузіастів ми посилимо безпеку руху. Так, на пішохідних переходах з’являться острівці безпеки, частина переходів будуть підвищені, а вздовж вулиці облаштуємо велодоріжку», – додав Олександр Федоренко та зазначив, що закінчити ремонт на вул. Ентузіастів заплановано наступного року.

Ремот вулиці Ентузіастів

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]