Версія для людей із вадами зору

У столиці стартувала активна інформкампанія Громадського бюджету-2020 – Микола Поворозник

11 лютого 2019 року, 13:44

У столиці розпочалась активна інформаційна кампанія Громадського бюджету-2020. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час брифінгу.

«Наразі у всіх Центрах надання адміністративних послуг розміщені плакати про початок Громадського бюджету-2020. З наступного тижня такими інформаційними матеріалами будуть забезпечені усі заклади комунальної форми власності: це і заклади охорони здоров’я, і фінансові установи, і заклади освіти тощо. Загалом, у рамках інформкампанії буде розповсюджено 1500 інформаційних плакатів. Окрім того, на спеціально облаштованих інфоточках будуть розповсюджені 25 тисяч флаєрів із інформацією про Громадський бюджет», – розповів Микола Поворозник.

Він окремо додав, що з 15 лютого 2019 року стартує соціальна реклама (білборди, сіті-лайти та метро-лайти), яка інформуватиме киян про Громадський бюджет.

«Також у рамках інформкампанії заплановано проведення двох масштабних Фестивалів та ворк-шопів із роз’яснення інструменту ГБ та для комунікації авторів із розпорядниками бюджетних коштів та з іншими авторами», – зазначив Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua