Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці закінчують ліквідацію наслідків негоди 

07 липня 2023 року, 22:32

Комунальні служби міста завершують ліквідовувати наслідки негоди. Зокрема, відведення води з низин, прибирання гілок. Про це інформує КК «Київавтодор».

Внаслідок потужної залпової зливи підтоплення виникли в Голосіївському та Печерському районах. 

Основна причина підтоплень – залповий характер зливи. Адже в цих та інших районах решітки зливостоків нещодавно розчистили. 

Серед місць підтоплень – бульвар Міхновського (колишній бульвар Дружби Народів). Перед дощем працівники ШЕУ повністю зняли решітки зливостоків із дощоприймальних колодязів і обгородили місця спеціальними сигнальними блоками. Це зробили, аби потоки води, які переносять бруд, не засмітили решітки. Попри розчистку колектора і зняті решітки виникло підтоплення. Адже система не розрахована на таку кількість опадів. 

Окрім того, цього вечора переповнена річка Либідь вийшла з берегів – вода полилась зі зливостоків у зворотному напрямку, підтоплюючи вулиці. 

Метеорологи прогнозують зливи у столиці протягом вечора і найближчої ночі. Комунальні служби працюють у посиленому режимі цілодобово. Цілодобово чергують і рятувальники КАРС «Київська служба порятунку», виїжджаючи на виклики для ліквідації наслідків негоди.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]