Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У центрі Києва заплановані нові важливі об’єкти – проєкт Генплану 

13 травня 2020 року, 16:00

У проєкті Генерального плану Києва закладено рішення, що має поліпшити умови дозвілля, культурного відпочинку та здорового способу життя, а також медичного обслуговування в центральних щільно забудованих районах столиці. Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан».

Найважливішими об’єктами є завершення будівництва меморіального комплексу «Жертвам Голодомору», Мистецького арсеналу, меморіального комплексу Героїв-киян, що загинули за цілісність і незалежність України на розі вулиці Михайла Грушевського та Петрівської алеї.

Крім того, передбачено будівництво громадського комплексу спортивно-оздоровчого призначення на вул. Маккейна, 5 у Печерському районі.

На Привокзальній площі запропоновано сформувати громадський центр із торговельно-виставковим комплексом, паркінгом і пішохідним публічним простором.

Проєктом Генплану також запропонована реконструкція будівлі Київської міської клінічної лікарні № 6 із розміщенням лікарні швидкої медичної допомоги «Правобережна» на проспекті Любомира Гузара в Солом’янському районі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]