Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Відні створено два центри для біженців із України (+адреси)

09 березня 2022 року, 10:07

У Відні створено два центри для біженців з України. Про це інформує Управління міжнародних зв’язків КМДА.

Так, Гуманітарний центр прибуття знаходиться в Центрі спорту та розваг Леопольдштадт («Sport & Fun-Halle») за адресою: Engerthstrasse 267-269, 1020 Відень. Він працює цілодобово без вихідних.

До Гуманітарного центру прибуття можна дістатися громадським транспортом (метро, автобус, трамвай) або автомобілем. Наразі біженці з України можуть користуватися всім громадським транспортом Відня безкоштовно та без квитка.

У Гуманітарному центрі прибуття Відня надають наступні послуги:

• першу медичну допомогу
• пошук тимчасового житла
• медичну та психосоціальну допомогу
• харчування та напої
• інформування про орієнтацію у Відні
• тестування на коронавірус

Також діє Реєстраційний та консультаційний центр: Austria Center Vienna, Bruno-Kreisky-Platz 1, 1220 Відень. Він працює з понеділка до п'ятниці з 08:00 до 18:00, нових відвідувачів приймає до 16:00.

Детальна інформація щодо житла, роботи, в’їзду і транспорту, освіти дітей, права на проживання тощо – за посиланням: https://start.wien.gv.at/ukraine 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]