Версія для людей із вадами зору

У вихідні ярмарки змінять рух автобусів маршрутів №№ 31, 101 та тролейбусів маршруту № 34

17 травня 2019 року, 12:09

18 травня у зв’язку із проведенням продовольчих ярмарків на вул. Миколи Закревського та вул. Йорданській рух автобусів маршруту № 101 і тролейбусів маршруту №  34 буде змінено. Про це попередили у КП «Київпастранс».

Так, автобуси маршруту № 101 курсуватимуть від ст. м. «Почайна» до просп. Володимира Маяковського за власною трасою, далі – вул. Теодора Драйзера – вул. Миколи Закревського, далі за власною трасою.

Тролейбуси маршруту № 34 рухатимуться: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери та у зворотному напрямку.

А також 19 травня у зв’язку із проведенням продовольчого ярмарку на вул. Татарській рух автобусів маршруту № 31 буде організовано: від ст. м. «Політехнічний інститут» до вул. Отто Шмідта за власною трасою, далі – вул. Отто Шмідта – вул. Нагірна, далі за власною трасою.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua