Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У застосунку Київ Цифровий розпочалося опитування щодо ментального здоров’я містян

03 жовтня 2023 року, 10:34

У застосунку Київ Цифровий розпочалося опитування щодо ментального здоров’я містян. Мета опитування – оцінити стан ментального здоров’я киян, визначити потреби та розширити міські проєкти психологічної підтримки. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.

«Ментальне здоров’я впливає на те, як ми думаємо, відчуваємо та поводимося. Щодня ми переживаємо стресові події, які можуть негативно впливати на наше самопочуття. Опитування, яке ми запустили, допоможе краще зрозуміти, як місто може допомогти киянам, які переживають стрес та тривогу. Коли проаналізуємо ваші відповіді – адаптуємо міську систему психологічної допомоги та підтримки, розробивши нові послуги та програми, які будуть ще кориснішими. Долучайтеся до опитування, щоб допомогти нам зробити столицю стресостійкою», – зазначила Марина Хонда.

Результати опитування будуть представлені до Всесвітнього дня ментального здоровʼя, що відзначається 10 жовтня.

«Щоб взяти участь, необхідно зайти в розділ «Опитування» в застосунку Київ Цифровий та відповісти на питання. В опитуванні зможуть взяти участь усі користувачі з верифікованим профілем. Долучайтесь до е-демократії та беріть участь у житті міста!» – зазначив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

Міський застосунок Київ Цифровий можна завантажити в App Store і Google Play.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]