Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Управління з питань реклами КМДА розпочинає тестування анонсу демонтажів незаконної реклами та вивісок

10 лютого 2022 року, 10:07

У столиці в тестовому режимі запрацювала нова форма сповіщення підприємців про демонтаж незаконних конструкцій, а саме: анонсування локацій демонтажу. Про це повідомила начальниця Управління з питань реклами КМДА Оксана Поліщук.

Із 14 до 18 лютого КП «Київреклама» проводитиме демонтажі на перехресті вулиць Ревуцького та Анни Ахматової.

«Розміщення будь-якої рекламної конструкції чи вивіски можливе за умови отримання відповідного документу на неї від Управління з питань реклами. В іншому випадку конструкція вважається незаконною і підлягає демонтажу. Правила розміщення реклами у столиці прості і прозорі, опубліковані на офіційному сайті управління і не вимагають втручання у, так званому, ручному режимі», – зазначила Оксана Поліщук.

Вона також додала, що перед демонтажними роботами власники, яких було ідентифіковано (конструкція має відповідне маркування), отримують на свою юридичну адресу лист від управління про обов’язкове усунення невідповідностей чи демонтаж своєї незаконної конструкції. Через 15 робочих днів конструкція, яка лишилася в незмінному стані, потрапляє до наказу на демонтаж. Якщо власника не ідентифіковано, така конструкція потрапляє до наказу на наступний день.

Оксана Поліщук підкреслила, що всі вимоги та накази є у вільному доступі на сайті Управління.

В Управлінні закликали підприємців бути свідомими та оформляти свої рекламні конструкції та вивіски відповідно до дизайн-коду столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]