Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Увага! На період дії воєнного стану мешканцям заборонено відвідування столичних лісів: місто розпочинає комплекс заходів для мінімізації ризику пожеж

11 квітня 2022 року, 13:58

У столиці заборонено відвідувати ліси на період дії воєнного стану, аби мінімізувати ризик пожеж. Для своєчасного виявлення, локалізації та оперативної ліквідації осередків лісових пожеж також здійснять комплекс заходів для підготовки міських лісів до пожежонебезпечного періоду 2022 року.  

Так, відповідно до розпорядження Київського міського голови № 169, в КО «Київзеленбуд» створять оперативний штаб з ліквідації пожеж. У міських лісопаркових господарствах (ЛПГ) приведуть до повної технічної готовності протипожежну техніку (автомобілі, трактори, екскаватори, плуги тощо), обладнання, спостережні вежі із системою відеонагляду та засоби зв’язку. Окрім цього, сформують недоторканий запас паливно-мастильних матеріалів для заправки пожежних автомобілів, зокрема, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві.   

Фахівцям доручено на території комунальних підприємств лісопаркових господарств виявити та ліквідувати наслідки сніголамів і вітровалів,  позалісосічну захаращеність і стихійні сміттєзвалища. Навколо пожежонебезпечних ділянок лісу відновлять і підтримуватимуть у належному стані мережу мінералізованих смуг. Відремонтують й протипожежні водойми, резервуари для забору води та під’їзди до них.

Нагадаємо, що на період дії воєнного стану населенню заборонено відвідування лісів у Києві, а також в’їзд до них транспортних засобів та іншої техніки. У зв’язку із цим закриють дороги та в’їзди до лісів шляхом встановлення шлагбаумів і влаштування надовбнів. Для закриття доступу та дієвого контролю за заїздом автотранспорту «Київзеленбуд» взаємодіятиме з Управлінням патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції. Зокрема, триватимуть спільні рейди та притягнення порушників до відповідальності згідно із чинним законодавством України.

Додатково.   

Загальна площа земель міських лісів, які підпорядковано комунальним підприємствам КО «Київзеленбуд», становить 31628 га. Це  території Дарницького і Святошинського лісопаркових господарств, ЛПГ «Конча-Заспа».    

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]