Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Увага! В’їзд великогабаритного транспорту з Бориспільської траси у столицю обмежено

17 січня 2018 року, 10:10

Сьогодні, 17 січня, у зв’язку з погіршенням погодних умов обмежено в’їзд у столицю великовагового та великогабаритного транспорту у напрямку з Бориспільської траси. Зазначене обмеження діятиме до 11:00 17 січня. Про подальший графік введення обмежень буде повідомлено додатково.

Це дозволить уникнути блокування руху на дорогах і перешкоджання роботі снігоприбиральної техніки.

Міська влада закликає киян не користуватися власними автівками під час снігопаду та надавати перевагу громадському транспорту. Це дуже необхідно для якісного та своєчасного прибирання снігу в умовах снігопаду, а також значно прискорить роботу комунальних служб і дозволить уникнути виникнення заторів на дорогах міста.

Окрім того, в умовах ускладнення погодних умов водіям рекомендується дотримуватися правил паркування, зокрема – не залишати приватні авто на узбіччях доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Пішоходам рекомендується рухатись тротуарами з обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях і бути обачливими.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]