Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

В Університеті Грінченка відкрили сучасний Цифровий хаб із чотирма інноваційними просторами (+фото)

21 червня 2023 року, 14:08

У Київському університеті імені Бориса Грінченка відкрили сучасний Цифровий хаб із чотирма інноваційними просторами. Як інформують у навчальному закладі, хаб дасть змогу розвивати цифрову компетентність освітян Києва, студентів і викладачів вишу.

Проєкт «Цифровий хаб Київського університету імені Бориса Грінченка» (№ 597) увійшов до Переліку проєктів-переможців Громадського бюджету у 2022 році. Цифровий хаб оснащений сучасними інструментами, обладнанням та засобами, щоб впроваджувати цифрові технології в освітній процес. Адже, як зазначають у виші, швидкий розвиток технологій вимагає високого рівня цифрової компетентності освітян.

Цифровий хаб поєднує чотири інноваційні простори: мобільного навчання, мультимедіа, робототехніки і голографії, інтегрований простір віртуальної та доповненої реальності (VR/AR).

Як наголошують в Університеті Грінченка, вміння ефективно використовувати цифрові технології спонукатиме педагогів до активного застосування новацій в освітньому процесі. Відкриті електронні курси, розроблені на допомогу освітянам, долучать їх до використання голографічних інструментів, створення та використання VR/AR, візуалізації, робототехніки.

Супровід навчання із залученням сучасних технологічних рішень здійснюватимуть кваліфіковані фахівці науково-дослідної лабораторії цифровізації освіти, викладачі Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Відкриття Цифрового хабу в Київському університеті імені Бориса Грінченка

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]