Версія для людей із вадами зору

Валентин Мондриївський: «31 травня цього року у школах Києва пролунають Останні дзвоники»

10 травня 2019 року, 14:54

Цьогоріч свято Останнього дзвоника для школярів міста Києва пройде у п’ятницю, 31 травня. До цього часу учні тільки четвертих класів повністю складуть державну підсумкову атестацію, яка триватиме із 14 до 24 травня.

«Зміни графіку у школах цьогоріч не передбачаються. Останній навчальний день для школярів буде 31 травня, і після цього вони повернуться до навчання традиційно 1 вересня», – зазначив заступник голови КМДА Валентин  Мондриївський.

У свою чергу випускники дев’ятих класів складатимуть іспити з 4 до 13 червня, а одинадцяті класи – державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання із 21 травня до 13 червня. Документи про освіту випускникам 11-х класів урочисто вручать 26 та 27 червня.

Разом із тим, Валентин Мондриївський нагадав, що форму та час проведення свята Останнього дзвоника визначають заклади освіти самостійно.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua