Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: До нового навчального року відремонтовано майже півтисячі закладів освіти Києва

30 серпня 2021 року, 12:00

У Києві за кошти міського бюджету майже у півтисячі закладах освіти здійснено капітальні та поточні ремонти: відремонтовано дахи, огорожі, місця загального користування, проведено ремонт харчоблоків та багато іншого. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час засідання колегії Київської міської державної адміністрації.

«Зовсім скоро понад 300 тисяч учнів сядуть за парти та розпочнуть новий навчальний рік. Школи міста активно готуються до прийому учнів, а педагогічні колективи з нетерпінням чекають перших уроків», – розповів Валентин Мондриївський.

Він додав, що для належної організації освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році, у тому числі під час організації навчання у змішаному/комбінованому та дистанційному форматах, а також для безпечного перебування в закладах освіти, з міського та державного бюджетів виділено кошти на закупку засобів для дезінфекції та індивідуального захисту на суму понад 80 мільйонів гривень.

«Навчальний рік у школах столиці ми розпочинаємо в очному форматі, а далі будемо діяти відповідно до епідемічної ситуації та карантинних зон, у яких буде перебувати столиця. Безпека всіх учасників освітнього процесу є пріоритетом для міської влади. Наразі кожен другий освітянин міста вже щепився від COVID-19. Маючи безцінний досвід роботи в період карантину, ми готові до нових викликів», – зазначив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, що Департамент освіти і науки Києва розробив рамкові пропозиції щодо роботи в умовах різних рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та надав відповідні рекомендації закладам освіти до нового навчального року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]