Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський долучився до проекту учнівського самоврядування столиці «Ми – партнери»

26 вересня 2019 року, 18:23

26 вересня у Київській міській державній адміністрації в рамках реалізації проекту «Ми – партнери: Київська міська влада та Київська міська рада старшокласників» заступник голови КМДА Валентин Мондриївський зустрівся з представниками Київської міської ради старшокласників.

Проект був ініційований лідерами учнівського самоврядування у 2014 році.

«Важливо будувати комунікацію з молодим поколінням вже зараз. У дітей, які щодня знаходяться в школах, є власне бачення багатьох звичних для нас процесів. Сьогодні ми обговорили цікаву ініціативу створення профорієнтаційних лекцій, бо проблема невизначеності у професійному напрямку існує», – зазначив Валентин Мондриївський.

Під час зустрічі молоді управлінці запитали заступника голови КМДА про місцеве та учнівське самоврядування у Києві; надали власні пропозиції розвитку, вдосконалення освітнього процесу; бачення пріоритетних напрямків роботи закладів освіти Києва та спільної реалізації проектів.

Довідково.

Розвиток дитячого лідерського руху та діяльність учнівського самоврядування Києва здійснюються на засадах активного партнерства з органами виконавчої влади. У 2019-2020 навчальному році Учнівська ліга Києва нараховує майже 400 учнівських рад, комітетів, парламентів, клубів та інших структур учнівського самоврядування. Координує діяльність лідерів учнівського самоврядування Київська міська рада старшокласників, яка є ініціатором нових проектів, конкурсів, акцій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]