Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: «Контроль за шкільним харчуванням під час пандемії посилено»

03 вересня 2020 року, 11:57

На час дії карантинних обмежень формат шкільного харчування змінився. Про це в дописі на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Шановні батьки! Той формат сніданків, який є зараз, вимушений і тимчасовий. Це не заміна гарячого харчування! Це сніданки, затверджені Держпродспоживслужбою, на час поки у країні діють карантинні обмеження. Ми обов’язково повернемось до нашої вже звичної моделі мультипрофільного харчування у школах», – звернувся до батьків Валентин Мондриївський.

За його словами, протягом попередніх двох років міська влада активно займалася реформуванням системи шкільного харчування в Києві. Як результат – наразі у школах діє формат «мультипрофільного харчування», який передбачає декілька страв на вибір дітей. Після скасування дії карантинних обмежень він повернеться до закладів освіти столиці.

Також Валентин Мондриївський заявив, що контроль за шкільним харчуванням дітей на час пандемії буде посилений.

«Але це не означає, що підприємства, що харчують діток, поки можуть халтурити. Навпаки, до вас підвищена увага та контроль за тим, аби правила дотримувались, і діти не залишалися голодними. Від цього дня шкільне харчування під час пандемії на моєму особистому контролі», – додав заступник голови КМДА.

Нагадуємо, що гарячі обіди для учнів старших класів і школярів, які перебувають у групах подовженого дня, лишається незмінним. Але з урахуванням усіх протиепідемічних заходів.   

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]