Версія для людей із вадами зору

Валентин Мондриївський: «Майже три тисячі юних українців візьмуть участь у Форумі М18»

06 жовтня 2020 року, 16:28

9-10 жовтня в Києві вже вп’яте, але вперше онлайн відбудеться Київський дитячо-юнацький форум «Менше 18 – Ми можемо більше!», у якому візьмуть участь майже три тисячі юних українців. На дітей і молодь чекають зустрічі з депутатами Київради, представниками виконавчої гілки влади, зірками шоу-бізнесу та лідерами думок, майстер-класи, тренінги, флешмоби тощо. Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Цьогоріч Київський дитячо-юнацький форум М18 відбудеться онлайн. Попри це організатори передбачили можливість спілкування учасників форуму, інтерактивні заходи, конкурси, зустрічі з відомими політиками та зірками шоу-бізнесу. Найголовніше, що всі активності для своїх однолітків придумали та реалізували діти, які вже сьогодні є рушійною силою змін як у нашому місті, так і в державі», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що цільова аудиторія форуму – найактивніші діти і підлітки, яким ще не виповнилося 18 років. Проте захід відкритий, і всі охочі зможуть підключитися до трансляції.

«Під час Форуму саме діти викликають на дискусію депутатів Київради і лідерів громадської думки, аргументують свою позицію щодо покращення життя у столиці і презентують проєктні ідеї. Захід покликаний навчити дітей і молодь краще розумітися на розвитку міста, стати соціально активнішими та набути кращих комунікативних навичок», – додав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, що форум «Менше 18 – Ми можемо більше!» – це громадсько-освітній проєкт із метою залучення молоді до 18 років до справ громади, формування їхньої активної життєвої позиції та здійснення політичної просвіти дітей і молоді. А головна мета – організувати діалог дітей із депутатами Київради, політиками і громадськими діячами та підтвердити статус Києва як міста, дружнього до дітей і молоді.

Проєкт М18 є соціальною політично незаангажованою ініціативою. Його проводить Департамент освіти і науки КМДА, громадська організація «Агенція розвитку освітньої політики», Київський молодіжний центр, Київський ліцей бізнесу в партнерстві з закладами освіти та громадськими організаціями Києва й України за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН. Форум М18 планується за зразком німецького Берлінського молодіжного форуму (Berliner JugendForum), який проходить щорічно з 2001 року в приміщенні парламенту в Берліні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua