Версія для людей із вадами зору

Валентин Мондриївський: «Місто готове фінансувати реконструкцію та оновлення стадіону «Спартак»

18 квітня 2019 року, 14:47

Уже другий рік фінансування галузі спорту в Києві збільшується вдвічі. Мова йде як про великі інфраструктурні об’єкти, так і про організацію спортивного життя. Про подальші плани та проекти в ефірі телеканалу «Київ» розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Один із важливих проектів – стадіон «Спартак». Зараз він знаходиться не на балансі міста, але ми готові виділити кошти та взяти цей стадіон у комунальну власність Києва. У планах – фінансувати його реконструкцію та оновлення, як цілого комплексу з басейном, біговими доріжками, критим манежем», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він підкреслив, що такі об’єкти мають використовуватися лише за цільовим призначенням, тобто для спортивних заходів. І від питання управління подібними спорудами залежить розвиток спорту в місті у цілому.

«У планах не тільки реконструкція, а й розвиток велоінфраструктури міста, створення мультифункціональних спортивних майданчиків, футбольних майданчиків, майданчиків для воркауту. Наразі Київський міський голова визначив стратегічні напрями, які є пріоритетними для роботи та розвитку у сфері спорту», – додав заступник голови КМДА.

До того ж, цього року планується розпочати реконструкцію спортивного комплексу, що знаходиться на вулиці Міста Шалетт, 6. Тут має бути добудований ще один льодовий стадіон, спортивний зал і багатофункціональний комплекс із паркінгом.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua