Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський перевірив, як годують учнів у столичних школах (+фото)

18 вересня 2019 року, 17:58

Сьогодні у двох школах Дарницького району заступник голови КМДА Валентин Мондриївський перевірив якість шкільного харчування. Із 1 вересня цього року столичні школи мали розпочати введення нових форматів, що передбачає варіант «шведського столу», або 2-3 страви на вибір учнів початкових класів. Після численних звернень батьків було прийнято рішення розпочати моніторинг за тим, як годують учнів початкових класів та чи всі підприємства, що організовують харчування, дотримуються необхідних норм й оновленого формату. Першими перевірили дві школи № 255 та № 237 Дарницького району.

«За дорученням міського голови ми змінюємо шкільне харчування на більш якісне, смачне та корисне. Як показали звернення батьків та фото, які розміщують у соціальних мережах, зміни не достатньо реалізувати, важливо контролювати їх виконання. Тому, офіційно, з цього тижня я беру під особистий жорсткий контроль ситуацію з годуванням наших дітей у школах. Це стосується, як комунальних підприємств, так і приватних. Найбільше проблем ми виявили у Дарницькому районі, тому саме ці дві школи стали першими, які перевірялися», – зазначив Валентин Мондриївський.

За його словами, годує учнів у цих закладах освіти ТОВ «ПОНТЕМ УА». Усього це підприємство у 2019 році організовує харчування у 111 школах столиці та загальну суму понад 81 млн грн, що становить 28% від запланованих на харчування коштів.

«Невже важко зрозуміти, що це готується для наших із вами дітей. І якщо вони не хочуть їсти те, що дають у шкільній їдальні, означає, що послуга надана неякісно. Відтепер районні управління освіти будуть штрафувати у розмірі 20% від загальної суми договору ті організації, які не можуть смачно, безпечно і з користю нагодувати школярів. Така співпраця нам не потрібна», – підкреслив заступник голови КМДА.

Також Валентин Мондриївський додав, що моніторинг якості шкільного харчування буде постійним для посилення контролю за якістю та безпечністю.

Перевірка якості шкільного харчування шкільного харчування

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]