Версія для людей із вадами зору

Валентин Мондриївський: «Столична влада прибере з Гідропарку незаконні будівлі»

29 жовтня 2019 року, 9:44

Столична влада розпочала масштабні зміни в Гідропарку, які передбачають перетворення острову на великий простір для спорту та розваг. На черзі перевірка забудов і місць загального користування, в результаті якої всі незаконні конструкції будуть знесені, а захоплену землю повернуть місту. Про це заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Міська влада попереджала тих, хто займався самозахопленням території Гідропарку про те, що вирішувати питання будемо в рамках закону і тепер прийшов час дій. Ми наведемо лад у Гідропарку і приберемо звідти все сміття, щоб знов зробити це місце улюбленим для сімейного відпочинку. Оновлений сучасний Гідропарк – це наша амбітна мета, яку ми вже почали втілювати у життя», – додав Валентин Мондриївський.

Тільки за останні два місяці проведено декілька глобальних прибирань території, вивезено десятки тонн сміття, висаджено понад 100 нових дерев спільно з волонтерами. Важливо зробити парк по-справжньому безпечним, тому на черзі перевірка діючих закладів громадського харчування та розваг на дотримання правил пожежної безпеки й інших необхідних норм.

У планах керівництва міста відновити на території Гідропарку парк атракціонів, спортивні майданчики, фонтани, встановити оглядове колесо, побудувати скейт-парк та велодоріжки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua