Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Осипов: «На 58 об’єктах вулично-дорожньої мережі Києва завершені середні ремонти»

03 серпня 2020 року, 12:47

Дорожні роботи сягнули екватору. Із запланованих середніх ремонтів на 115 об’єктах вулично-дорожньої мережі столиці завершено 58. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

«Із 2015 року Київ першим з усіх регіонів країни розпочав поступово відходити від малоефективного дрібного ремонту доріг. Щорічно в загальному обсязі ремонтних робіт частка дрібного ремонту зменшується. Натомість поступово зростає кількість об’єктів вулично-дорожньої мережі столиці, відремонтованих середнім ремонтом із суцільним покриттям», – повідомив Валентин Осипов.

Зокрема, оновленим покриттям вже поїхав транспорт на вул. Золотоворітській, Паторжинського, Привокзальній, Радунській, Пухівській, Петропавлівській, Архипенка, Олеся Гончара, Івана Франка тощо.

Також на цих вулицях вирівняно бортовий камінь та виконано пониження на пішохідних переходах із облаштуванням тактильної плитки для людей з вадами зору.

За словами Валентина Осипова, сьогодні середні ремонти тривають на понад 10 об’єктах. Зокрема, ремонтують вулиці: Славгородську, Цвєтаєвої, Будівельників, Світлицького тощо. На вул. Дегтярівській цими вихідними влаштували верхній шар покриття.

До кінця року середні ремонти будуть виконані на вулицях Новокостянтинівській, Волоській, Симиренка, Михайла Бойчука та інших.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]