Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «До Києва надійшли експрес-тести для діагностування коронавірусу, які замовила столиця»

10 березня 2020 року, 19:32

У Київ надійшло 1,2 тисячі експрес-тестів для діагностування коронавірусу, які замовила столиця. До кінця цього тижня таких експрес-тестів має бути 5 тисяч. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Буквально годину тому в Київ надійшли швидкі тести на діагностування коронавірусу, які замовило місто. Поки їх 1200, до кінця цього тижня має бути 5 тисяч. Тест-системи розповсюдять у 7 визначених базових лікарнях для прийому хворих з підозрою на коронавірус», – повідомив Віталій Кличко.

Як зазначив мер Києва, обладнання для експрес-тестування в аеропортах, встановлення якого ініціює столиця, повинне надійти в місто до кінця цього тижня. Його встановлять і застосовуватимуть в аеропортах ім. Сікорського та «Бориспіль».

«Київ вживає всіх можливих превентивних заходів для упередження можливого розповсюдження вірусу Covid-19», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]