Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Київ працює над розробкою комплексної програми із заміни комунікацій»

12 січня 2018 року, 21:12

Майже 90% столичних комунікацій зношені і потребують заміни, і на це необхідні великі фінансові ресурси. Тож столична влада розпочала розробку концепції розвитку столичного теплоенергетичного комплексу на 10 років, де передбачена модель комплексного фінансування – із державного та міського бюджетів, а також коштів інвесторів. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу NewsOne.

«У Києві є проблема зношеності труб, які не замінювалися десятками років. Ми бачимо, в якому стані дороги, але ми не бачимо, в якому стані комунікації під землею. Замінюючи труби фахівці кажуть, що величезні металеві труби інколи завтовшки з паперовий листок – іржа і корозія з’їдають метал, через це – і часті пориви, які трапляються у місті, втрати води і тепла. І наше завдання – змінити ситуацію. Ми в цьому напрямку інвестуємо кошти в заміну старих комунікацій на сучасні труби, які мають тривалий термін експлуатації», – зазначив Віталій Кличко.

Мер зауважив, що у Києві близько 20 тис. км труб і майже 90% з них потребують заміни.

«Це величезні фінансові вливання. І ми працюємо над розробкою комплексної програми із заміни комунікацій, яку згодом ухвалимо», – додав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua