Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Київрада на час надзвичайної ситуації в Києві працюватиме в онлайн режимі»

26 березня 2020 року, 16:30

Київська міська рада та її органи на час дії надзвичайної ситуації в Києві працюватимуть в онлайн режимі. Зокрема, йдеться про сесійні засідання та засідання комісій. Таке рішення депутати ухвалили на позачерговому засіданні Київради.

«Я вітаю рішення депутатів, які підтримали таке рішення в цей складний для міста час і знайшли варіант, за яким ми зможемо працювати. І зможемо ухвалювати вкрай важливі рішення для забезпечення життєдіяльності столиці. Сьогодні ми робимо все можливе, щоб упередити поширення коронавірусу в Києві. Та запровадили суворі обмежувальні заходи – і щодо роботи громадського транспорту, і щодо припинення роботи закладів громадського харчування, розважальних центрів, магазинів. Аби максимально обмежити соціальні контакти між людьми. Але ми не можемо зупинити життєдіяльність міста. І сьогодні зібралися на позачергове засідання, аби ухвалити низку важливих бюджетних рішень. Київрада не може зупинити свою роботу. Ми маємо бути напоготові і швидко реагувати на нові виклики», – сказав Віталій Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua