Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київрада призначила заступником голови КМДА екс-керівника поліції Києва Андрія Крищенка

23 вересня 2021 року, 13:15

Київрада призначила заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень екс-керівника поліції Києва Андрія Крищенка. Підтримав призначення 91 депутат.

«Андрій Крищенко – патріот, справжній боєць за Україну і професіонал з принципами. Він понад п’ять з половиною років очолював столичну поліцію – в непростий час і в непростих умовах. Від реформування міліцейської системи в сучасну поліцію до забезпечення правопорядку в столиці під час різних подій і заходів. Саме такі досвідчені люди повинні працювати на благо нашого міста і його громади. Переконаний, це призначення посилить ефективність заходів, що втілює столиця задля безпеки мешканців і гостей Києва», – сказав Віталій Кличко перед призначенням Андрія Крищенка.

«Безпека – це сьогодні одне з головних питань, що турбують киян і всіх українців. Тому, маючи великий практичний досвід у цьому питанні – роки роботи в правоохоронній системі, – вважаю, що зможу забезпечити високий рівень координації і безпеки в сферах, за які я відповідатиму», – своєю чергою зазначив екс-керівник поліції Києва Андрій Крищенко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]