Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Кияни залишаються заручниками позиції «Нафтогазу»

01 серпня 2018 року, 9:22

Мешканці столиці наразі залишаються заручниками позиції НАК «Нафтогаз». Про це в ефірі «Сніданку з 1+1» заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Нафтогаз продовжує вимагати з Києва сплати штрафних санкцій приватної компанії. Це більше 1 млрд 200 млн гривень. Я не можу собі дозволити подарувати комусь, до прикладу, 10 нових дитсадків або 150 кілометрів доріг, – підкреслив Віталій Кличко. – «Нафтогаз» робить заручниками ситуації нас, киян. Ми продовжуємо перемовини з «Нафтогазом» і не хочемо затягувати цей процес. Я переконаний, що наступне судове засідання повинне вирішити це питання», – зауважив Віталій Кличко.

Разом із тим, він зазначив, що місто готове до різних можливих сценаріїв розвитку подій.

Мер повідомив, що ситуація, в якій «Нафтогаз» відмовляється підписувати угоду про поставку місту газу, може спричинити загрозу регіонального рівня. Тому, щоб цього не сталося, питання винесене на національний рівень – для розв’язання проблеми столиця звернулася до Уряду.

«Але сподіваюся, що надзвичайних ситуацій вдасться уникнути. Ми розраховуємо, що досягнемо домовленостей, які дозволять відновити постачання гарячої води в квартири киян та не допустити відключень електроенергії в місті», – сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, що місто послідовно виконує рішення Київради щодо припинення угоди з «Київенерго» та повертає під контроль громади майно, що 17 років перебувало в управлінні комерційної структури.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]