Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Ми беремо на себе завдання відремонтувати Кільцеву дорогу»

26 серпня 2016 року, 12:44

Столична влада виділить фінансування й розпочне ремонт Кільцевої дороги. Про це заявив мер Києві Віталій Кличко в коментарі журналістам.

«Ми говорили, що 52 дороги будуть відремонтовані цього року в Києві. Я щойно спілкувався з керівником «Київавтодору»  і своїми профільними заступниками і ми домовилися, що беремо на себе додаткове завдання – розпочати капітальний ремонт Кільцевої дороги. Адже ця магістраль сьогодні у дуже поганому стані», – зазначив Віталій Кличко.

Роботи на Кільцевій «Київавтодор» планує розпочати восени, – на ділянці від повороту на місто Вишневе до розв’язки з проспектом Перемоги.

Крім того, мер підкреслив, що столична влада планує збільшити обсяг ремонтів дорожнього покриття до кінця року.

«Ми плануємо збільшити кількість відремонтованих доріг – до 250 км дорожнього покриття до початку зими, поки погодні умови дозволятимуть виконувати необхідні роботи», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua