Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Ми розраховуємо, що трамваї PESA збиратимуть у Києві»

15 вересня 2016 року, 0:23

Під час переговорів із польським виробником трамваїв PESA йшлося про те, щоб організувати виробництво цього виду міського транспорту в Києві. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив у ефірі телеканалу Newsone.

«Ми вже отримали один із трамваїв PESA. Це сучасний трамвай четвертого покоління, який сьогодні працює на лінії швидкісного трамваю в Києві. Наше завдання – оновити парк пасажирського транспорту, тому ми продовжимо закупляти нові трамваї», - наголосив мер.

Віталій Кличко зазначив, що під час переговорів із польським виробником ішла мова також і про відкриття лінії збірки трамваїв у Києві.

«Ми обговорили з польською компанією PESA, європейським лідером у своїй галузі, також і те, щоб збирати трамваї у Києві. Для міста це додаткові робочі місця та джерело надходження податків», - підкреслив мер.

У відповідь на питання, чому столиця віддала перевагу польським, а не вітчизняним трамваям «Електрон», Віталій Кличко зауважив, що Київ домовлявся про поставки львівських трамваїв, але завод ці поставки зірвав.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]