Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Міські служби розпочинають демонтаж паркану на ще одному резонансному будівництві

22 червня 2021 року, 15:23

Міські служби демонтують паркан на ще одному резонансному будівництві. Цього разу на земельній ділянці всередині лісу в Пущі-Водиці в Оболонському районі столиці. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні міські служби розпочинають демонтаж паркану на ще одному резонансному будівництві. Йдеться про земельну ділянку всередині лісу в Пущі-Водиці, до якої забудовник самовільно спробував прокласти дорогу для проїзду будівельної техніки. І отримав, звичайно, спротив місцевих активістів і місцевих мешканців. В оренду цю ділянку віддали ще в 2007 році терміном на 15 років. У 2015 міська влада ухвалила рішення розірвати достроково договір оренди. Але землекористувач оскаржив це рішення та скасував через суди. Змусивши міську владу видати містобудівні умови та обмеження. Жодних дозволів на встановлення паркану і прокладання шляху до ділянки забудовник не має. А земля, ще раз наголошу, знаходиться всередині лісу. Тому паркан буде демонтований, незважаючи на спротив, який зараз чинять невідомі молодики. І ніякого технічного шляху до ділянки не буде! Також Київрада знову розгляне проект рішення про розірвання договору оренди. А тим часом до 2022, коли спливає термін старого договору, будівництва в лісі ми не допустимо!» – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше, щоб упередити скандальне будівництво на столичній Шулявці, Київрада ухвалила рішення про викуп та повернення у власність міста земельної ділянки на проспекті Перемоги 50-А (біля танку). Там облаштують зелену зону.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]