Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: На Південному та Дарницькому залізничних вокзалах знову працюють додаткові пункти обігріву

05 лютого 2021 року, 12:13

У столиці відновлюють роботу додаткові пункти обігріву на Південному та Дарницькому залізничних вокзалах. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

«У зв’язку з погіршенням погодних умов у столиці відновлюють роботу додаткові пункти обігріву. На Дарницькому залізничному вокзалі знову встановили намет під цілодобовий пункт обігріву. Також сьогодні знову почав працювати цілодобовий пункт обігріву на Південному залізничному вокзалі. Роботу цих пунктів забезпечують міські служби та громадські організації, які опікуються безхатченками», – сказав Віталій Кличко.

Мер повідомив, що за попередній період, коли в січні були сильні морози, пунктами обігріву на залізничних вокзалах скористалися понад 1200 людей. Додаткові пункти обігріву працюватимуть, доки триватимуть сильні морози.

Загалом у Києві – понад 30 стаціонарних пунктів обігріву, що функціонують із 1 грудня до 31 березня.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]